Cél: A két intézmény diákjainak és pedagógusainak lehetőséget adni a tantárgy kapcsán egy kötetlen beszélgetésre, tapasztalatcserére és egymás jobb megismerésére.

A hangsúly nem a versenyen, hanem a bemutatkozáson volt. Ezért szabadon választható volt, hogy a verset, mesét elmondja vagy felolvassa a tanuló. A felkészülés a kötelező óraszámon felüli tantárgyi fejlesztésre szánt órákon történt.

HELYE: Csongrád, BJG Broadway terme

LÉTSZÁM:30 fő    (15-15 fő angol csoportok)

ESZKÖZÖK:  tea, szendvics, felkészülés során szükséges anyagok

IDŐPONT:  2014. szeptember 17.

FELELŐS:  LeirernéKatona Ágnes

A PROGRAM:

Két kategóriában indulhattak a versenyzők: vers és mese.

A gyerekek 5 fős csoportokba rendeződtek és ők is pontozták a produkciókat, így valójában ők döntöttek, hogy melyik előadás volt a legjobb.

Mese és vers váltakozóan került előadásra. Jelentkezhettek csoportosan és egyénileg is. Ez azt eredményezte, hogy 4 kategóriában hirdettünk eredményt.

Az eredményhirdetés után, közös teázás, angol dalok hallgatására, beszélgetésre került sor.